Zebranie Sprawozdawczo-wyborcze

Zebranie Sprawozdawczo-wyborcze Koła Terenowego TWK w Chociwlu
W dniu 27.02.2016 r o godz. 14,00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Chociwlu odbyło się Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, Koła Terenowego w Chociwlu.

no images were found

Zebranie otworzył Prezes Koła Andrzej Zieliński, który przywitał serdecznie wszystkich przybyłych członków i zaproszonych gości w osobach: Skarbnik PTWzK OW w Szczecinie Pan Jerzy Kwiatosiński, Radni Gminy Chociwel : Andrzej Puławski, Wojciech Kalinowski oraz kierownik biura LGD Stowarzyszenia ”WIR”- Wiejska Inicjatywa Rozwoju Małgorzata Krysiak. Prezes Koła przedstawił sprawozdanie za rok 2015 uzupełnione informacjami o całym okresie kadencji, poprosił, aby minutą ciszy uczcić tych członków, którzy odeszli. Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej Pani Barbara Jarocka wnioskowała o udzielenie absolutorium dla Zarządu, ustępujący Zarząd Koła uzyskał jednogłośnie absolutorium.
Na kolejną czteroletnią kadencję członkowie Zebrania jednogłośnie podjęli uchwałę o takim samym składzie Zarządu tj. Prezes Andrzej Zieliński, Sekretarz Jacek Soboń, Skarbnik Marzanna Orzeszak. Prezes Zarządu Andrzej Zieliński podziękował członkom Koła za ponowny wybór Zarządu w takim samym składzie.
Do Komisji Rewizyjnej zgłoszono Barbarę Jarocką, Jerzego Ścieżko, Annę Miszczak, osoby te wyraziły zgodę. Komisja Mandatowo- Wyborcza przystąpiła do głosowania nad zgłoszonymi kandydatami. Członkowie Zebrania jednogłośnie wybrali członków Komisji Rewizyjnej, funkcję Przewodniczącej na kolejna kadencję ponownie powierzono Pani Barbarze Jarockiej. Wybrano także 9 osobową delegację na Zjazd Oddziału.
Na zakończenie Zebrania o głos poprosił Skarbnik Oddziału Pan Jerzy Kwiatosiński, który podziękował za współpracę i oznajmił, że ze względu na stan zdrowia nie będzie kandydował do Zarząd Oddziału.
Prezes Andrzej Zieliński bardzo serdecznie podziękował Panu Jerzemu, który często był uczestnikiem nie tylko Zebrań Członków Koła, ale różnych wydarzeń organizowanych przez Koło Terenowe w Chociwlu, zawsze udzielał fachowej pomocy i porad, tak aby praca w Kole przebiegała sprawnie i zgodnie ze Statutem, wszyscy obecni gromkimi brawami podziękowali za wieloletnią współpracę i życzyli dużo zdrowia Panu Jerzemu oraz aby nie zapominał o Kole z Chociwla.
Prezes Koła podziękował również z przygotowany poczęstunek, upieczone ciasta i pomoc w zorganizowaniu Zebrania. Na tym zakończono Zebranie Sprawozdawczo –Wyborcze.

Małgorzata Krysiak, Andrzej Zieliński

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *