Dzień Godności 2023

Dnia 18 maja 2023 roku po raz kolejny Koło Terenowe Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem było organizatorem spotkania pn. ”DZIEŃ GODNOŚCI”. Spotkanie odbyło się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Chociwlu. Na spotkanie oprócz licznej grupy członków Koła przybyli zaproszeni goście w osobach: Pan Poseł Michał Jach wraz z Panem Sylwestrem Rucińskim, dyrektor ZPO Pani Irena Kapłun, Pani Agnieszka Krętkowska reprezentowała Starostwo Powiatowe w Stargardzie, Pani Małgorzata Krysiak kierownik biura WIR, przedstawiciele Stowarzyszenie Diabetyków, Związku Niewidomych w Stargardzie, przedstawiciel Firmy BIOMASA z Chociwla w osobie Pani Ewy Gaweł. Na spotkaniu obecni byli także przedstawiciele lokalnego samorządu Radni Pan Wojciech Kalinowski i Pan Andrzej Puławski, gminę reprezentował Wiceburmistrz Pan Wojciech Majsakowski i Podinspektor Pani Agnieszka Piotrowska.

Po oficjalnym otwarciu i przywitaniu wszystkich gości przez Prezesa Koła Pana Andrzeja Zielińskiego zaprezentowany został program artystyczny przygotowany przez nauczycieli Panią Katarzynę Michalak i Annę Dalidowicz i uczniów ZPO w Chociwlu oraz nowo powstały zespół SAMI SWOI.


Spotkanie zostało dofinansowane przez Starostwo Powiatowe w Stargardzie, Gminę Chociwel i sponsorów.
Po występach artystycznych zaproszono wszystkich uczestników na ognisko przygotowane przez członków Koła i wolontariuszy. Pragnę podziękować sponsorom, wolontariuszom i uczestnikom za pomoc w organizacji i udział w spotkaniu

Andrzej Zieliński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *